Про нас

Профіль компанії

Озитека – інтернет-аптека від українського виробника нутріцевтичних добавок «Ozymuk pharm».

Бренди компанії «Ozymuk pharm» з успіхом застосовуються та вже зарекомендували себе в таких галузях медицини як гінекологія, урологія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, кардіологія та багатьох інших напрямках.

Місія

Наша головна мета – забезпечити вас якісними препаратами європейського зразка. Всі бренди компанії «Ozymuk pharm» містять європейську основу і зарекомендували себе на фармацевтичному ринку, як препарати вибору.

Цінності

Суспільство

Інтернет-аптека Ozyteka пропонує комплексні високотехнологічні рішення від українського виробника нутріцевтичних добавок Ozymuk Pharm

Якість

Для нашої компанії якість сприймається, як комплексний підхід до менеджменту виробництва, маркетингу, дистриб’юції і, безумовно, якості готової продукції. Всі препарати компанії містять європейську основу, а для їх виробництва використовуються передові міжнародні технології

Персонал

У фокусі нашої діяльності – командна робота. Ми прагнемо бути компанією, якою пишаються співробітники і бізнес-партнери. Ми — це колектив професіоналів і відданих своїй справі людей

Наша стратегія

Забезпечення якісними препаратами європейського зразка для безпечного та ефективного лікування.

Партнерство

ТОВ «БаДМ»

ТОВ «БаДМ» гарантує збереження якості лікарських засобів на етапі дистриб’юції від отримання у постачальника до передачі клієнту. На аптечних складах ТОВ «БаДМ» працює команда професіоналів, які забезпечують якісний вхідний контроль та контроль якості в процесі зберігання. Матеріально-технічна база ТОВ «БаДМ» забезпечує необхідні умови зберігання лікарських засобів.

СП «Оптіма-Фарм ЛТД»

Представляє на ринку фармацевтичну продукцію найвищої якості. Робота з існуючими та майбутніми клієнтами заснована на їх потребах і ринкових тенденціях.

СП «Оптима-Фарм, ЛТД» — “ми забезпечуємо сервіс і відмінну якість продукції, що поставляється нами, тим самим покращуючи суспільство в якому ми живемо і працюємо. Зі своїм клієнтами ми будуємо партнерські відносини.”

ТОВ «Вента ЛТД»

ТОВ “Вента ЛТД” – національний фармдистриб'ютор України. Кваліфікований персонал має значний досвід в рішеннях комерційних, логістичних та інноваційних задач.

Успішне та багаторічне співробітництво ТОВ “Вента ЛТД” з кращими та найбільшими аптечними сітками та лікувально-профілактичними установами України.

Фармаконагляд

Будь-які пропозиції чи повідомлення стосовно продуктів «Ozymuk pharm», будь ласка, повідомляйте за вказаним нижче номером телефону (або на e-mail).

Після отримання Вашого повідомлення наш співробітник обов’язково зателефонує до Вас.

Бестселлери

Відео відгуки клієнтів

@ozymuk_pharm
@ozymuk_pharm
@ozymuk_pharm
@ozymuk_pharm
@ira_leskowets
@iryna_yunko
@dr_levenetslilia
@semeniu4ka_

5 причин чому обирають нас?

Склад
Сертифікація
Доставка
Гарантія
Доказова база